TikTok’ta canlı yayın yapan şahıs, bir kadını tehdit etti

TikTok’ta canlı yayın yapan şahıs, bir kadını tecavüzle ve yakarak öldürmekle tehdit etti

Popüler mobil uygulama TikTok üzerinden canlı yayın yapan Merlin Samirşah rumuzlu şahıs, Hacer adında bir kadına tecavüz ederek öldüreceğini kadının sonunun Özgecan Aslan gibi olacağını söyledi.

“ÖZGECAN GİBİ OLACAK ONUN SONU”

Yayınladığı videoda bir kadına tehditler savurduğu görülen şahsın kullandığı ifadeler adeta kan dondurdu. Merlin Samirşah lakaplı şahıs, “O Hacer’e söyle onu bulduktan sonra kafasını kesmezsem. Onu bulup ailesini de onu yakacağım. Herkes bu kaydı alsın. İsterseniz polise kadar gidin. Onu bulup tecavüz edip kafasını kestirip kenara atacağım göle. Yarın bir gün bir şey olduğu zaman benden bilsinler. Özgecan Aslan gibi olacak onun sonu. O ellerini keseceğim senin” tehditlerini savurması infial yarattı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken konuyla ilgili açılan #MerlinSamirşahTutuklansın etiketiyle Emniyet Genel Müdürlüğü’ne ihbarda bulunuldu. Konuyla ilgili yetkililerden ise henüz bir açıklama gelmedi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TikTok’ta canlı yayın yapan şahıs, bir kadını tehdit etti için yorumda bulun

    TikTok’ta canlı yayın yapan şahıs, bir kadını tehdit etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TikTok’ta canlı yayın yapan şahıs, bir kadını tehdit etti için ilk yorumu yapabilirsin.