Trabzonspor’u güzel günler bekliyor

Trabzonspor’da son döenemlerde üst süte gelen başarılar teknik adam Abdullah Avcı’nın başarısı olarak görülüyor. Abdullah Avcı, takımı ile birlikte son zamanlar da çıkmış oldukları zorlu maçlarda ismini üst sıralara taşımayı başardı.

Trabzonspor’da son zamanlarda üst üste gelen başarılar teknik adam Abdullah Avcı’nın başarısı olarak görülmekte. Abdullah Avcı, takımı ile birlikte son zamanlar da çıkmış oldukları zorlu maçlarda ismini üst sıralara taşımayı başardı.

Bordo mavililerin deneyimli teknik direktörü Abdullah Avcı yaptığı açıklamalarda bu başarıların tek kendisine ait olmadığını ve futbolcuları ile aralarındaki iletişime bağlı olduğunu savunmuştu. Başarılı teknik direktör Avcı, bu başarıyı açıklarken çalışmalarını planlı bir şekilde yürüttüğünü ve buna bağlı olarak takım da gözle fark edilir bir değişim yaşandığını da dile getirmişti.

Kısa sürede güzel başarılara imza attılar

Abdullah Avcı’nın bordo mavili takımın başına geçmesi ile ani yükseliş yaşayan takım, Süper Lig ve Süper Kupa Finali dahil olmak üzere 24 gün içerisindeki 7. maçına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay 6 Ocak’ta kendi mekânında Göztepe ile karşı karşıya gelen takım, rakibini 1-0 mağlup etmiş ve sporseverler için bir umut ışığı olmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Trabzonspor’u güzel günler bekliyor için yorumda bulun

    Trabzonspor’u güzel günler bekliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor’u güzel günler bekliyor için ilk yorumu yapabilirsin.