Türkücü Aydın Aydın koronavirüsü yıllar önce yazdığı türküyle bilmiş

Yaptığı türkülerle tüm dünyaya ve insanlığa yararlı olmayı bize öğütleyen TRT Kurdi Çepik programının sunucusu Aydın Aydın, eserleriyle farkındalık yaratmaya çalışıyor.

Yaptığı türkülerle tüm dünyaya ve insanlığa yararlı olmayı bize öğütleyen TRT Kurdi Çepik programının sunucusu türkücü Aydın Aydın, yaptığı eserleriyle farkındalık yaratmaya çalışıyor. Dünyanın yaşadığı sıkıntıları yıllar öncesinden fark ettiğini açıklayan Aydın, “Benim seneler önce bestelediğim su türküsüyle alay ettiler, halbuki şu an bütün dünya susuzluk çekiyor” dedi.

“SELAMLAŞMA YETERLİ”
Koronadan önce de viral pek çok enfeksiyonun olduğunu açıklayan sunucu, “Korona var öpme şarkısını 4 sene önce yaptım. Bizim çok güzel selamlaşmamız var, mesafeli. Hastalıklardan uzak kalmak için öpüşmeyi yasaklamamız gerekli” diye belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Türkücü Aydın Aydın koronavirüsü yıllar önce yazdığı türküyle bilmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkücü Aydın Aydın koronavirüsü yıllar önce yazdığı türküyle bilmiş için yorumda bulun

    Türkücü Aydın Aydın koronavirüsü yıllar önce yazdığı türküyle bilmiş için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkücü Aydın Aydın koronavirüsü yıllar önce yazdığı türküyle bilmiş için ilk yorumu yapabilirsin.